Home / Kryesoret / Lazim Destani niset drejt Helsinkit Së bashku me një grup miqësh (FOTO)

Lazim Destani niset drejt Helsinkit Së bashku me një grup miqësh (FOTO)

Lazim Destani është nisur sot me aeroplan privat nga Shkupi drejt Helsinkit.

Siç e dinë futbolldashësit dhe gjithë tifozët e KF Shkëndija, sonte në Finlandë është përballja e kthimit HJK Helsinki-Shkëndija.

Ky pra është motivi që e ka shtyrë Lazim Destanin ta marrë rrugën drejt këtij vendi skandinav për ta ndjekur nga tribuna këtë ndeshjen ku me emocion e presim fitoren e Shkëndijës. Fitorja shumë e dëshiruar dhe e pritur sonte, do ta çonte Shkëndijën në xhiron e tretë të ndeshjeve në Europa Ligë. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *