Home / Showbiz / Learta tregon pasaportën e dytë (Foto)

Learta tregon pasaportën e dytë (Foto)

Learta Jakupi, reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli është ndër nuset më të përfolura në mediet rozë.

Learta dhe bashkëshorti saj Kushtrimi së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Express.

Ndërkohë Learta derisa shijon pritjen e ëmbël kujdeset shumë për shëndetin e bebes.

Learta si duket bën kontorlle gjatë periudhës së shtatzënisë edhe në Gjermani.

Madje reja e Shyhretës posedon edhe një kartelë e cila quhet “Mutterpass” e që është për gratë shtatzëna.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Lerata përmes një fotografie që ajo ka postuar në profilin e saj në Instastory.

“Pasaporta ime e dytë”, kishte lënë mbishkrim Learta.

Ndryshe Learta kohëve të fundit ka hapur edhe një biznes privat./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *