Home / Showbiz / “Llukmani” po martohet (Foto)

“Llukmani” po martohet (Foto)

Aktori i njohur i serialit ‘O sa mirë’, të cilin në serial e njohim si ‘Llukmani’, po i jep fund beqarisë.

Ai do të kurorëzohet shumë shpejt me të fejuarën e tij, Lenën dhe këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar në Instagram, Ernesti ka zbuluar se si duken ftesat e dasmës së tij, e cila pritet të bëhet këto ditë.

Pasi bëri të ditur se shumë shpejt do të kurorëzohet, aktori mori urime të shumta nga ndjekësit në llogarinë e tij në Instagram.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *