Home / Showbiz / Lola Haradinaj kështu shijon shëtitjen me vajzën Troja (Video)

Lola Haradinaj kështu shijon shëtitjen me vajzën Troja (Video)

Bashkëshortja e politikanit Daut Haradinaj është një grua dhe nënë shumë e përkushtuar ndaj familjes, shkruan Kosovarja.

Ndonëse më herët mund ta shihnim vetëm në ekranet televizive tashmë është edhe një dritare tjetër që të jep mundësin t’i shohim këto figura edhe në kënde tjera dhe jo aq strikte sa lejonte ai format i televizionit.

Lolën sot e shohim se si vazhdon përditshmërinë si me bashkëshortin ashtu dhe fëmijët. Por nuk mungojnë edhe momentet e rëndësishme të jetës që na paraqesin nëpërmjet llogarive siç edhe është Instagrami.

 Lola ka ndarë një video në një shëtitje-ecje me vajzën Troja e cila është rritur dhe është bë një vajzë plot hijeshi dhe e veçanta është se ato dyja sa këndshëm janë kombinuar me veshjen nënë e bijë.  /Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *