Home / Showbiz / Lori u hyn në mes dy vëllezërve (Foto)

Lori u hyn në mes dy vëllezërve (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Loreta Kaçka-Lori, për vite me rradhe mbetet ndër më të preferuarat e publikut në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni, shkruan “Kosovarja”.

Lori këndon këngë moderne, bënë videoklipe me shije e vishet me shumë stil, por këndon edhe në dasma.

Lorit shpesh i bije të këndoj edhe përkrah këngëtarëve të tjerë dhe ajo është ndër ato këngëtare që e ka mirë thuajse me të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundit ka kënduar me Alban e Fidan Mehmetin dhe u është futur në mes.

Duke e ditur kapacitetin e saj, me gjasë e ka djeg atmosferën edhe këtë herë./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *