Home / Showbiz / Majku dhe Majlinda bëjnë një hap drejt përmirësimit të lidhjes (Foto)

Majku dhe Majlinda bëjnë një hap drejt përmirësimit të lidhjes (Foto)

Reperi i njohur Majk dhe Majlinda Zeka tash e një kohë janë në fokus të mediave rozë. Ky interesim kaq i madh po ndodhë për shkak të fansave të shumtë që duan t’i shohin bashkë.

Dyshja janë prindër të një djali të mrekullueshëm i cili së fundi ka mbushur dy muaj.

Këtë herë Majk dhe Majlinda kanë vendosur ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Duket si një shkendijë drejt përmirësimit të raporteve./Express

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *