Home / Lajme / Botë / Moment emocionues, lojtari i ragbitë i propozon martesë të dashurit të tij (Video)

Moment emocionues, lojtari i ragbitë i propozon martesë të dashurit të tij (Video)

Ky do të jetë momenti që çifti nga Londra do e mbaj në mend gjatë gjithë jetës.

Në Londër, në shënimin vjetor të të drejtave të LGBT në Londër, një lojtar i ragbitë i cili ishte duke marrë pjesë në paradë bëri diçka për të dashurin e tij, transmeton Indeksonline.

 

Ai i propozoi të dashurit e tij martesë në mes të kësaj parade, ku dëshmitar kishte qindra vet të cilët ishin duke kremtuar këtë paradë.

Pamjet kapin momentin kur Fernando Ferriera ulët në gjunjë dhe i kërkon martesë të dashurit të tij.

Shikoni momentin, kur i dashuri i tij përlotet./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *