Home / Showbiz / Morena Taraku shfaqet e bukur (FOTO)

Morena Taraku shfaqet e bukur (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo publikon çdo ditë fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese, shkruan Gazeta Express.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto në llogarinë  e saj në ‘Instagram’, ku duket tejet seksi.

Duke qenë një vajzë e dhënë pas trendit dhe markave të njohura, ajo ka tejet shumë rroba, dhe asnjëherë nuk shfaqet njëjtë.

Për më shumë shikoni disa fotografi ku Morena duket shumë bukur. /GazetaExpress/.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *