Home / Showbiz / Motra e këngëtares së njohur i jep fund beqarisë (Foto)

Motra e këngëtares së njohur i jep fund beqarisë (Foto)

Motra e këngëtares së njohur Mimoza Shkodra po i jep fund beqarisë.

E sikurse të gjitha vajzat e tjera pak ditë para martesës edhe Njomza, motra e Mimozës ka organizuar një festë e njohur si ‘bachelorette’, transmeton Gazeta Express.

E si motra për motrën, natyrisht Mimoza ka qenë afër saj në festën e Njomzës.

Këtë e ka bëtë të ditur vetë këngëtarja përmes një fotografie që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

“My sisters bachelorette”, kishte lënë mbishkrim Mimoza.

Ndërkohë nuk kanë munguar urimet e shumta nga të afërmit, miqtë e fansat.
Një urim për Njomzën kanë bërë edhe dy këngëtaret e njohur Teuta Selimi dhe Shkurte Gashi.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *