Home / Showbiz / Naim Abazin e rrethojnë gratë (FOTO)

Naim Abazin e rrethojnë gratë (FOTO)

Naim Abazi, është njëri ndër këngëtarët më të angazhuar gjatë sezonës së verës, pasi që kërkohet shumë nëpër dasma dhe ahengje familjare, shkruan Gazeta Express.

Ai së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ ku shihet duke kënduar në një dasëm.

Atmosfera duket e jashtëzakonshme, ku të gjithë i ka ngritur në këmbë që të vallëzojnë.

Për më shumë Gazeta Express, ua përcjell fotografin.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *