Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndëron jetë i rriu nga fshati Gllogjë i Tetovës që u aksidentua në Ferizaj

Ndëron jetë i rriu nga fshati Gllogjë i Tetovës që u aksidentua në Ferizaj

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në komunën e Ferizajt në orët e hershme të mëngjesit Vetura e tipit BMW ka hyrë në rreth rrotullim në Ferizaj me shpejtësi dhe ka humb drejtimin dhe më pas është  rrokullisur.

 

Drejtues i automjetit ka qenë i riu F.S nga fshati Gllogjë.

Përndryshe i riu Fitim S. jeton dhe punon në Norvegji bashk me Familjen.

Stafi i “Televizionit Koha” i shpreh ngushllim familjes Selmani nga fshati Gllogjë.

FOTO: Fitim.S

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *