Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndërron jetë në mes të skenës këngëtarja franceze

Ndërron jetë në mes të skenës këngëtarja franceze

Është ndarë nga jeta këngëtarja e njohur Barbara Weldens.  Këngëtarja franceze ka ndërruar jetë në skenën e koncertit ku po mbante një performancë. Raportohet se Weldens, 35 vjeç, ishte në skenë në një kishë në fshatin e vogël Goudron, të Francës, kur ajo pësoi një arrest kardiak.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *