Home / Lajme / Maqedoni / Ndryshime të mëdha të temperaturave

Ndryshime të mëdha të temperaturave

Instituti Hidrometeorologjik  ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot më I freskët.

Sipas IHMK-së që nga dita sot temperaturat maksimale do të ulën për 6-8 gradë Celsius.

Do të ketë vranësira të cilat nuk do të jenë stabile dhe koh pas kohe  do të shoqërohen me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *