Home / Kuriozitete / Në hotelin luksoz, ku nga vdekja të ndan vetëm xhami

Në hotelin luksoz, ku nga vdekja të ndan vetëm xhami

Një dhomë hoteli me pamje mahnitëse në saferin, ku nga tigrat të ndanë vetëm një xham, por pamja është e paharrueshme.

Jane Fryer ka rrëfyer dhe publikuar foto në “Daily Mail” një mbrëmje emocionuese në rezervatin e ri “Port Lympne Reserve Tiger Lodge” në Kent të Anglisë.

“Kur hapëm derën dhe na u shfaq pamja e mrekullueshme, por njëkohësisht e rrezikshme, mendova se duhet të largohesha sa më parë, para se të më suleshin kafshët e rrezikshme, por më pas gjithçka ishte një mrekulli që nuk do të harrojë kurrë”, është shprehur ai.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *