Home / Kuriozitete / Në New York avioni ulet në mes të autostradës në Long Island

Në New York avioni ulet në mes të autostradës në Long Island

Thomas Lupski nuk mund ta imagjinonte që një avion do të ulej përpara tij teksa ai i jepte makinës, por pikërisht të mërkurën pasdite në Sunrise Highway e Yaphank, në Long Island, një pilot ka bërë një ulje të detyruar pikërisht në autostradë, për shkak të një defekti teknik.

Mjeti me pilotin dhe një pasagjer Jim O’Donnell, është ulur për shkak të një problemi dhe pasi ka lëvizur për disa minuta në autostradë ka ndaluar në një ‘xhep’ të autostradës.

Thomas që ka xhiruar këtë video akoma ndjehet i shokuar për këtë situatë, e cila mund të kishte qenë fatale për të dhe shoferët e tjerë në rrugë.

Gjithashtu lexo

Kur ta kuptoni se çfarë mund të bëni me llumin e kafes, kurrë më nuk do ta derdhni asnjë gram

Të gjithë më së shumti dëshirojmë ta fillojmë ditën me kafen e mëngjesit. Llumi i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *