Home / Lajme / Kronika e zezë / Një 23 vjeçare nga fshati Negotinë i Gostivarit ka ndërruar jetë në Itali, pasi i ka rënë dera e oborrit të shtëpisë.

Një 23 vjeçare nga fshati Negotinë i Gostivarit ka ndërruar jetë në Itali, pasi i ka rënë dera e oborrit të shtëpisë.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, respektivisht në lokalitetin e quajtur San Sebastiano. Një vajzë nga fshati Negotinë i Gostivarit ka ndërruar jetë aksidentalisht, pasi i ka rënë dera e oborrit të shtëpisë.

Më datë 30.07.2017, në lokalitetin San Sebastiano, aksidentalisht i ka rënë dera e oborrit të shtëpisë dhe ka vdekur A.A (23 vjeçare). Policia ka kryer ekspertizë dhe materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit, si ngjarje aksidentale, shkruajnë mediat italiane.

Vajza nga Negotina kishte emigruar me familjen në Itali. Ajo kishte punuar një periudhë në një qendër telefonike në Avezzano ndërsa jetonte me prindërit e saj të cilët jetonin dhe punonin në një koperativë bujqësore.

Gjithashtu lexo

Bogovinë, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro

Vjedhje e rëndë prej 2.250.000 denarë ka ndodhur dje në fshatin e Tetovës në Bogovinë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *