Home / Showbiz / Një baba si Patrisi, ja çfarë i bën Tianit (Foto)

Një baba si Patrisi, ja çfarë i bën Tianit (Foto)

Patris Berisha që nga momenti kur ka mbajtur në dorë djalin e tij Tianin e deri më sot ka dëshmuar se është një baba shumë i përkushtuar.

E këtë po e dëshmon dita ditës. Patrisi i cili është shumë aktiv në rrjetet sociale, pothuajse gjithë kohën publikon imazhe të bukura së bashku me djalin e tij Tianin.

Një të tillë e ka publikuar vetëm pak më parë në profilin e tij në Instastory.

Derisa Tiani shihet në dhomën e tij të gjumit, Patrisi e mban me duar djalin e tij dhe shihet duke e puthur në ballë.

Se sa bukur duken babë e bir, mund ta shikoni në fotografinë më poshtë.

Kujtojmë se Patrisi e Tuna u bënë prindër për herë të parë më 2 maj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *