Home / Lajme / Kronika e zezë / Një kumanovar humb jetën në aksident trafiku (Emri)

Një kumanovar humb jetën në aksident trafiku (Emri)

Në një aksident të rëndë trafiku, dje jetën e ka humbur një person nga Kumanova. Bëhet fjalë për 52 vjeçarin Radosllav D. , i cili ka humbur jetën në aksidentin që ndodhi në rrugën Veles-Gradsko, afër fshatit Viniçani, transmeton Gazeta Lajm.

Duke drejtuar veturën Opel Zafira, për shkaqe ende të panjohura, ai ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Nga lëndimet e  marra ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Bogovinë, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro

Vjedhje e rëndë prej 2.250.000 denarë ka ndodhur dje në fshatin e Tetovës në Bogovinë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *