Home / Kryesoret / Njësitet speciale zbarkojnë në Llojan

Njësitet speciale zbarkojnë në Llojan

Njësitet speciale sot në mëngjes kanë zbarkuar në fshatin Llojan të komunës së Likovës në kërkim të një personi të dyshuar, informon INA.

Banorë të fshatit theksuan se nga ora 07:00 e mëngjesit ka prani të shtuar të policisë dhe se po kryhen bastisje në një shtëpi.

 

“Janë këtu nga mëngjesi dhe se po kryejnë bastisje. Jemi të hutuar se çfarë po ndodhë, por më vonë kuptuam se po kërkohet një person”, theksoi një banor i Llojanit.

Nga burime jozyrtare të MPB theksohet se autori është i dyshuar për kryerje të veprave dhe përfshirje në aktivitete të paligjshme. (INA)

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *