Home / Showbiz / Noizy gjithnjë i lumtur kur paguhet në koncerte (Foto)

Noizy gjithnjë i lumtur kur paguhet në koncerte (Foto)

Kur paguhesh për punën që ke bërë, bota është e jotja.

Deshëm e s’deshëm, paratë janë elementare për një jetesë të mirë dhe nganjëherë, jo gjithmonë, mund ta blejnë edhe lumturinë.

Njëjtë ndodh edhe me njërin ndër reperët më të pasur shqiptarë. Edhpse paratë s’janë problem për të ngase ka një qëndrueshmëri financiare e këtë e tregojnë më së miri veturat që posedon, Noizy prapë është i lumtur sa herë që merr pagë.

Gëzimin e tij për këtë moment ‘madhështor’ e ka shprehur përmes një videoje në Instagram, ku shihet duke vallëzuar nën ritme orientale e përshkrimi që i ka vënë videos, është epik: “Unë, sa herë që paguhem bëj kështu”, ka shkruar Rigels Rajku. /Prive/Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *