Home / Showbiz / Noizy nuk ndalet…sulmon keq “Babastars” (Foto)

Noizy nuk ndalet…sulmon keq “Babastars” (Foto)

Dy grupet e reperit të cilët janë rivalë mes tyre, “Babastars” dhe “OTR” kanë qenë gjatë mbrëmjes së djeshme në një njëjtin vend, në Mitrovicë për të dhënë koncert.

Mesa duket reperi Noizy nuk mund të qëndronte pa e vënë në dukje këtë fakt dhe për këtë arsye ka publikuar një video ku tregon sesa shumë njerëz kanë qenë në koncert dhe gjithashtu ka thumbuar duke shkruar: “Pyes veten konkurrenca si kan kalu,”-u shpreh Noizy./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *