Home / Showbiz / Nora Istrefi dhe Gjiko po vijnë me një super këngë (Foto)

Nora Istrefi dhe Gjiko po vijnë me një super këngë (Foto)

Dyshja e famshme, Nora Istrefi dhe Gjiko kanë gati projektin e tyre më të ri.

Kënga më e re pritet të lansohet brenda pak ditësh derisa të finalizohet edhe videoklipi, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Gjiko dhe Nora vazhdojnë të jenë ndër këngëtarët më aktiv të skenës muzikore shqiptare./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *