Home / Showbiz / Nora qan për Renenë (Foto)

Nora qan për Renenë (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi është ndër më të angazhuarat në mbrëmje muzikore. Kjo verë duket të jetë e saj, shkruan “Kosovarja”.

E gjithë këto angazhime brenda dhe jashtë vendit, po e mbajnë larg të bijës, që pa dyshim është dashuria e saj e madhe.

Këtë gjë e ka thënë edhe vetë Nora përmes një mbishkrimi në Insta Story, ku duke e mbuluar fytyrën, thotë se i mungon Rene, shkruan “Kosovarja”.

Nora i referohet të bijës me Renki, emër përkëdhelës ky për simpatiken e çiftit Nora Istrefi e Robert Berisha.

Rene me gjasë e ndjen mungesën e prindërve që përherë janë të ngarkuar me punë./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *