Home / Showbiz / Nuk e keni pasur rastin ta shihni me kostum elegant reperin 2Po2 (Foto)

Nuk e keni pasur rastin ta shihni me kostum elegant reperin 2Po2 (Foto)

2po2 është njëri ndër reperët më të kërkuar.

Jemi mësuar shumë herë ta shofim me veshje më sportive dhe më të thjeshtë, shkruan Indeksonline.

Por kësaj radhe i pëlqyeri juaj ka befasuar me veshjen e tij. Ai shihet më një kostum të zi tejet elegant, që rrallë herë është shfaqur i tillë.

Pa dyshim që edhe kjo veshje i shkon atij tej mase.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *