Home / Showbiz / Olta Gixhari edhe pse në Shqipëri ajo është një emër i njohur, injorohet keq në Prishtinë

Olta Gixhari edhe pse në Shqipëri ajo është një emër i njohur, injorohet keq në Prishtinë

Aktorja e njohur Olta Gixhari prej disa ditësh ndodhet në Prishtinë ku është ftuar për të qenë pjesë në Ceremoninë e ndarjes së çmimeve në në festivalin e filmit PriFilm Fest.

Edhe pse në Shqipëri ajo është një emër i njohur dhe mjihet edhe për tipin provokativ që ka , në fakt në Prishtinë nuk e njeh askush.

Të paktën kështu është dukur sonte, kur Olta në mes të ftuarve është parë e vetmuar derisa një mik i saj po ashtu nga Shqipëria i është afruar aktores duke i bërë shoqëri.

Ajo që vihet re është se Olta si gjithmonë ka zgjedhur të provokojë me një fustan transparent që ia tregon të gjitha.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *