Home / Lajme / Kronika e zezë / Pamjet e vrasjes / Baba i tre fëmijëve u vra duke lëvizur me biçikletë

Pamjet e vrasjes / Baba i tre fëmijëve u vra duke lëvizur me biçikletë

36 vjeçari, Renato Omeri u vra ndërsa lëvizte me biçikletë pranë një lokali në Lungomare, ndërsa rruga ka qenë e mbushur me kalimtarë të rastishëm dhe makina.

Një person është afruar pranë tij dhe e ka qëlluar disa herë me pistoletë.

Dyshohet se vrasja ka lidhje me një tjetër atentat të ndodhur disa vite më parë në Durrës, ku ka mbetur i vrarë nipi i viktimës.

Vrasësi dyshohet se është larguar nga vendi i ngjarjes me një makinë që ka lëvizur drejt Ujit të Ftohtë.

Gjithashtu lexo

Hetimet – Shqiptari ekzekutohet në Monza të Italisë

Një 24 vjecarë shqiptar, me inicialet I.B, është qëlluar për vdekje me armë zjarri para …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *