Home / Lajme / Rajon / Për çfarë u takuan Ramush Haradinaj e Naser Rugova

Për çfarë u takuan Ramush Haradinaj e Naser Rugova

Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Naser Rugova, ka treguar se ka pasur një takim me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj.
Ai ka mohuar se Haradinaj ia ka kërkuar votën për ta votuar për kryeministër. “Jemi takuar rastësisht në një nga restorantet e kryeqytetit dhe kemi pirë kafe.
Ai më ka përgëzuar për zgjedhjen time dhe unë e kam uruar atë”, është shprehur Naser Rugova në një debat në RTV Dukagjini.
Ai ka thënë se është deputet i LDK-së dhe do të votojë sipas vendimet të organeve legjitime të LDK-së.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *