Home / Sport / Përforcimi i ri i Juventusit vjen nga PSG

Përforcimi i ri i Juventusit vjen nga PSG

Blaise Mautidi pritet të jetë përforcimi i ri në Juventus.

Mesfushori i Paris Saint-Germain është favorit për transferim te kampioni nga Serie A, raportojnë mediat italiane.

Matuidi ishte objektiv i Juventusit edhe në verën e vitit të kaluar, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka kontratë në PSG deri më 2018. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *