Home / Kryesoret / Përsëri i vihet zjarri deponisë në Strugë

Përsëri i vihet zjarri deponisë në Strugë

Përsëri digjet deponia në Strugë. Në vendin e ngjarjes është dërguar ekip i Njësitit territorial kundër zjarrit nga Struga, ku ka intervenuar me një automjet,

Ekipe të Ndërmarrjes Komunale Publike nga Struga gjithashtu kanë marrë pjesë në shuarjen e zjarrit.

Çështja e deponisë në Strugë vazhdon t’i shqetësojë struganët, pasi për të satën herë i vihet zjarri deponisë nga persona ende të panjohur dhe jo të ndërgjegjshëm.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *