Home / Showbiz / Përtej miqësisë – Blerdi Malushi me Naim Abazin (Foto)

Përtej miqësisë – Blerdi Malushi me Naim Abazin (Foto)

Këta dy personazhe që janë aq unik në punët e tyre dhe që asnjëri pa tjetrin s’do ia dilnin mbanë, që të dy kanë përkrahjen maksimale të njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Show ‘Oden’ i cili është i përjavshëm dhe do punë të madhe, angazhim të plotë, janë ata në prapa skene që i japin kuptim dhe frymë këtij realizimi dhe kjo falë punës së palodhshme të regjisorit Blerdi Malushit.

Me përpikëri dhe profesionalizëm ai sjell detaje të çdo edicioni që vetëm syri i tij i spikat. Por nuk është i vetmi angazhim për regjisorin, pasi që ai posedon dhe produksionin e tij ‘maXimus’ nga i cili realizohen shume video klipe, reportazhe dhe dokumentarë të ndryshëm.

Një miqësi e mirëfilltë e cila ekziston në mes këtyre dy familjeve të Blerdit dhe Naimit është edhe ana profesionale që i lidh kaq ngushtë këto dy figura të njohura që përplotësojnë punën e njëri tjetrit. /Kosovarja/  

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *