Home / Lajme / Rajon / Pushuesja nga Tirana përjeton tmerr te Gjiri i Lalzit

Pushuesja nga Tirana përjeton tmerr te Gjiri i Lalzit

Një pushuese nga Tirana ka rrezikuar të mbytet teksa ishte duke u larë në det në plazhin e Gjirit të Lalzit.

Policia bën me dije se 42-vjeçarja me iniciale I.I., ka shpëtuar pasi ne ndihme i erdhën disa persona që ndodheshin në plazh dhe pane skenen.

Bëhet e ditur se pushuesja pas ndihmës se pare qe mori në spital tani ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *