Home / Showbiz / Reja e Remzie Osmanit i le në hije nuset tjera (Foto)

Reja e Remzie Osmanit i le në hije nuset tjera (Foto)

Quhet Gëzime Krasniqi dhe është e dashura e djalit të këngëtares Remzie Osmanit, Hamit, i cili duket se ka shije të mirë, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja tashmë ka nisur ta marr vëmendje nga mediat, ndonëse pa bërë ndonjë gjë, thjesht sepse është e dashura publike e djalit të një këngëtareje.

Një është e vërtet e madhe, Gëzimja po duket bukur dhe ka gjasa ti bëjë konkurrencë të denjë nuseve tjera të famshme, shkruan “Kosovarja”.

Me fotot e reja të saj, seriozisht i le në hije disa./Kosovarja/

Lexo më shumë në: http://kosovarja.al/showbiz/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *