Home / Showbiz / Rihanna shfaqet me fustan gjigant (Foto)

Rihanna shfaqet me fustan gjigant (Foto)

Si gjithmonë këngëtarja e famshme botërorë arrin t’i befasojë të gjithë me fustanet e saj në tapetin e kuq.

Në premierën e filmit të saj më të ri “Valeriana dhe qyteti i njëmijë plantëve” ajo është shfaqur me një fustan të dizajnuar nga Giambattista Valli, i cili ishte aq i madh sa dukej se nevojitej një karrige e posaçme vetëm për të.

Rihanna gjithmonë di të bëj diferencën me veshjen e saj.

Ajo aktualisht po shijon lidhjen me biznesmenin Hassan Jameel.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *