Home / Showbiz / Rihanna shkëlqen në premierën Valerian (Foto)

Rihanna shkëlqen në premierën Valerian (Foto)

Të gjithë sytë ishin tek Rihanna në premierën e filmit të saj në Londër. 29-vjeçarja i tronditi të gjithë më pamjen e saj mahnitëse në Valerian.

Këngëtarja ishte veshur me fustan të kuq, të gjatë dhe dekolte të tërësisht e hapur duke ekspozuar gjoksin.

 Fustani është dizenjuar nga Giambattista Valli në koleksionin e modës italiane për vjeshtë/dimër 2017.

Bukuroshja ka ecur në tapetin e blu së bashku me supermodelen britanike Cara Delevingne. /Oranews/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *