Home / Lajme / Maqedoni / Rishikimi i buxhetit, të premten në seancë e qeverisë

Rishikimi i buxhetit, të premten në seancë e qeverisë

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *