Home / Showbiz / Se Era Istrefi është unike e dëshmon përsëri (Foto)

Se Era Istrefi është unike e dëshmon përsëri (Foto)

Era Istrefi shquhet për potencën e saj vokale.

Interpretuesja e shumë hiteve, kujdes të veçantë i kushton edhe look-ut të saj, shkruan Indeksonline.

Se ajo bënë zgjidhje unike e ka dëshmuar shumë herë. Kësaj radhe Era është veshur me kombinimim “Black nd white”, dhe njëkohësisht është shfaqur pa sytjena.

Kujtojmë se Era shumë shpejt do të lansojë një këngë të re, për të cilën pritet të finalizojë edhe videoklipin./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *