Home / Showbiz / Serbët ia vjedhin këngën e Majkut dhe Getit “Ajo” (Video)

Serbët ia vjedhin këngën e Majkut dhe Getit “Ajo” (Video)

“Ajo” quhet kënga mes reperëve Majk dhe Getoar Selimi. Ky projekt i lansuar vitin 2016, u pëlqye shumë dhe mori miliona klikime në Youtube, shkruan lajmi.net.

Por, vijën melodike dhe muzikën e kësaj kënge e kanë kopjuar dy këngëtarë serb.Boris Dali dhe Elena Velevska në mars të këtij viti kanë sjell këngën “Shte si moya” që në shqip nënkupton “Ti je i imi” e që ka të njëjtën muzikë! Për më shumë gjykojeni vet në linqet më poshtë!

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *