Home / Lajme / Kronika e zezë / Sherr me thika mes motrave në Tiranë

Sherr me thika mes motrave në Tiranë

Një debat mes motrave në Tiranë ka përfunduar në sherr me thika.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbasditen e djeshme në kryeqytet.

Klementina A, 49 vjeçe, banuese në rrugën “Karaman Ylli”, Tiranë, në shtëpinë e saj, ka kërcënuar dhe më pas goditur me thikë në dorë motrën, V. A., 58 vjeçe.

58-vjeçarja V.A. bëri kërkesë në polici për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së menjëhershëm.

Pas miratimit të urdhërit, Policia e Tiranës arrestoi Klementina A. dhe i sekuestroi thikën

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *