Home / Showbiz / Shikoni se si po ndikon Genci në jetën e Eni Koçit (Foto)

Shikoni se si po ndikon Genci në jetën e Eni Koçit (Foto)

E bukura bionde dhe e përfolura se i ka rrëmbyer zemrën reperi kosovarë Genc Prelvukaj, shkruan Kosovarja.

Eni Koçi gjithmonë është shfaqur me një pamje të kuruar dhe një stil të veçantë. Ajo gjithmonë ka mbajtur të fshehur jetën private por janë shumë fakte që tashmë biondja seksi nuk është me vetëm.

Gjithash për Enin u përfol se për pak kohë është shpërngul për të jetuar në Kosovë. Disa nga fotografit që ajo ndan në llogarinë e saj në Instagram i ofron nga natyra që do të thotë se ajo ka edhe këtë dashuri te cilën  me parë nuk e ka shpalos.

Si duket kjo ka ndikuar nga i dashuri Genci që ai është një adhurues i natyrës dhe shpesh sjell pamje të bukura si nga vendi i origjinës Plava dhe Gucia. /Kosovarja/  

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *