Home / Showbiz / Shikoni si dukej nuse Arbana Osmani, por i mungonte… (Foto)

Shikoni si dukej nuse Arbana Osmani, por i mungonte… (Foto)

Ajo është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Arbana Osmani është kujdesur gjithmonë që familjene  saj dhe detajet më të rëndësishme të jetës t’i mbajë për vete dhe larg medias.

Edhe pse për vite të tëra në ekran ajo është kujdesur që bashkëshorti i saj të mos bëhet lajm, edhe pse kurioziteti i publikut është i madh. Arbana është nënë e një djali të vogël, Jon foto me të cili ka ndarë me miqtë në rrjetet sociale.

Por Arbanën me fustan të bardhë e kujtoni,. Ajo nuk ka bërë ceremoni martesore, ose të paktën nuk është bërë publike. Arbana është veshur nuse për një nga kompanitë më të rëndësishme të organizimit të dasmave para 6 vitesh. Si gjithmonë ajo shkëlqen edhe pse i mungonte shoqëruesi i zemrës.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *