Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkup, gjyshi vret nipin, plagos bashkëshorten dhe vajzën pastaj vetvritet

Shkup, gjyshi vret nipin, plagos bashkëshorten dhe vajzën pastaj vetvritet

Ngjarja tragjike e ndodhur sot në mesditë në lagjen Butel të Shkupit po merr një tjetër kahje, transmeton Zhurnal.mk

Gazetari i Agjencisë Zhurnal, nga tereni por edhe nga ato policore Zhurnal mëson se P. T. i lindur në viitn 1933 rreth orës 12.40 minuta ka shtënë me pistoletë drejt bashkëshortes së tij Pavlinës.

 

Më pas ai ka shtënë edhe ndaj vajzës së tij L.T si dhe ndaj nipit të tij, i cili nga plagët e mara prej armës edhe ka vdekur.

Bashkëshortja e tij P.T dhe vajza L.T për momentin janë në spital të plagosura rëndë.

Ndërkohë që Zhurnal mëson se P. T kë bërë vetvrasje me të njejtën pistoletë.

Gjithashtu lexo

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur   Një aksident I rëndë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *