Home / Kryesoret / Shqiptari në burg e merr hakun e Ziadin Selës, masakron maqedonasin (FOTO)

Shqiptari në burg e merr hakun e Ziadin Selës, masakron maqedonasin (FOTO)

Një i ri shqiptar ka rrahur sot në burgun e Shutkës njërin prej maqedonasve që sulmoi Zijadin Selën në ditën e përgjakshme të 27 prillit në Parlamentin e Maqedonisë, njoftojnë për Gazetën Lajm burime nga burgu.

Autoritetet e burgut dhe policia ende nuk e kanë konfirmuar këtë incident.

 

“Ne burgun e Shutkës, sot, një i ri nga Shkupi me urdhër të Grupit të Kumanovës rrahu kriminelin qe e kishte rrahur Selën. E nxori hakun e Selës. Kjo tokë e Iliridës nuk duron më sundim, shpejt do të marrim hak për të gjithë”, kanë shkruar disa të rinj në rrjetet sociale, pa bë të ditur identitetin e saktë të sulmuesit të Selës.

Në burgun e Shutkës gjenden disa të akuzuar për dhunën e 27 prillit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *