Home / Kuriozitete / Stili i 2017 nëse ngatërroni shkumën e flokëve me atë industriale,

Stili i 2017 nëse ngatërroni shkumën e flokëve me atë industriale,

Kjo foto provon një herë e mirë se sa e rëndësishme është t’i lexojmë etiketat e produkteve që përdorim.

Në të tregohet një grua, identiteti i të cilës nuk dihet, që përfundoi në spital pasi ngatërroi shkumëne saj të flokëve me një kuti shkume që përdoret zakonisht në industrinë e ndërtimit për të ngjitur materiale të caktuara.

Fotoja mendohet të jetë kapur në një spital në një nga vendet e Europës Lindore dhe u shpërnda me shpejtësi të mediat sociale duke marrë komente pa fund.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *