Home / Showbiz / Stresi ka gjetur shpejt ngushëllim…ja si prezanton të dashurën e re (Video)

Stresi ka gjetur shpejt ngushëllim…ja si prezanton të dashurën e re (Video)

Ndonëse reperi i njohur Stresi ka bërë të ditur se me vajzën me të cilën iu publikuan fotot intime është ndarë ai ka treguar se aktualisht është në një lidhje të re.

Ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ai del nga makina dhe këput një lule për t’ia dhuruar vajzës që është me të. Duket se Stresi me vajzat është shumë më romantik seç duket./Gazeta Express/

 

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *