Home / Lajme / Maqedoni / Termeti përsëri dridh Ohrin

Termeti përsëri dridh Ohrin

Qendrat Sizmologjike ka regjistruar një tërmet në territorin e Ohrit me maknitugë prej 3,2 gradë sipas shklallës së Rihterit.

Epiqendra ishte në Ohër në latgësi prej 6 km nha Koseli dhe është regjistruar në ora 00 e 09 minuta.

Dridhje të tjera në këto 24 orë nuk janë regjistruar.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *