Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovari reh gruan, vajzën dhe djalin – (VIDEO)

Tetovari reh gruan, vajzën dhe djalin – (VIDEO)

49 vjeçarja nga Tetova A.M ka denoncuar dhunë familjare që e ka shkaktuar burri i saj 41 vjeçar R.M.Sipas policisë, personi në fjalë mbrëmë  rreth orës 21 e 30 minuta ka ardhur në shtëpi I dehur dhe pas një zënke fizikisht e ka sulmuar bashkëshorten, duke e goditur disa herë në kokë ndërsa më pas ka sulmuar edhe vajzën 11 vjeçare.Për një kohë të shkurtë fqinjët e kanë ndërprerë dhunën. Në ndërkohë në shtëpi ka ardhur edhe djali por ai ka vazhduar dhunën edhe ndaj tij duke marrë thikë dhe i është kërcënuar për jetën kurse më pas është larguar nga  shtëpia.Pak kohë më pas ai është arrestuar dhe dërguar në burgun e Tetovës për të vijuar burgun prej nga ishte lëshuar në pushim shtëpiak, njofton policia e Tetovës. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Bogojeski: Mbetja e Gruevskit në krye të VMRO-DPMNE-së, në dobi të LSDM-së

Iniciatori i reformave në VMRO-DPMNE, Petar Bogojeski kërkoi largimin e Nikolla Gruevskit nga pozita e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *