Home / Kryesoret / Tetovë, është humbur një 80-vjeçarë (FOTO)

Tetovë, është humbur një 80-vjeçarë (FOTO)

Është humbur një i moshuar 80-vjeçarë nga Tetova. Familja Abdullahu njofton se anëtari i familjes së tyre Aqif Abdullahu është larguar nga shtëpia e tij në Çarshi të Epërme sot në orët e hershme të mëngjesit dhe deir në këto momente nuk është kthyer në shtëpi.

 

Familja Abdullahu ka njoftuar edhe policinë e Tetovës, dhe apelon tek të gjithë ata të cilët kanë ndonjë informacion ta paraqesin rastin në stacionin policorë më të afërt ose të paraqiten në numrin e telefonit 070-980-798.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *