Home / Lajme / Kronika e zezë / Turqi, shefi i policisë gjendet i vdekur në vendin e punës

Turqi, shefi i policisë gjendet i vdekur në vendin e punës

Drejtori i drejtorisë policore në lagjen Silivri të Stambollit, Hakan Caliskan u gjet i vdekur në zyren e tij në ndërtesën e administratës së policisë
Shefi i policisë në Silivri të Stambollit, Hakan Caliskan u gjet i vdekur në zyrën e tij në ndërtesën e administratës së policisë, raporton Anadolu Agency (AA).

Trupi i Caliskan u gjet nga punonjësit e policisë sot herët në mëngjes, me plagë në kokë të cilat supozohet se janë shkaktuar nga të shtënat.

Hetimet në lidhje me rastin janë në vijim.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *