Home / Lajme / Kronika e zezë / U jepet lamtumira e fundit, katër anëtarëve të familjes Alidema (Foto)

U jepet lamtumira e fundit, katër anëtarëve të familjes Alidema (Foto)

Sot u varrosën katër trupat e pajetë të familjes Alidema nga Pozheran. Jetët e tyre u shuan në një natë aksident trafiku në urën rrethore të Prishtinës.

 Në varrezat e Pozheranit nga sot pushojnë dy vëllezërit Enver Alidema dhe Ekrem Alidema dhe dy bashkëshortet e tyre, Negjarije Lutfiu Alidema dhe Ganimete Iberhysaj Alidema.

Familja Alidema ka falënderuar të gjithë të pranishmit për solidaritetin dhe mbështetjen që i kanë dhënë atyre në fatkeqësinë që u ndodhi. /PlusTv/

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *