Home / Showbiz / Vajza e gazetares shqiptare çdo ditë edhe më e bukur! (Foto)

Vajza e gazetares shqiptare çdo ditë edhe më e bukur! (Foto)

Vajza e gazetares Jonida Shehu ëhstë një nga fëmijët më të bukur të showbizit shqiptar dhe kjo duket në çdo postim të bërë nga mami i saj.

Gazetarja duket se po vazhdon pushimet e saj  dhe nuk nguron të publikojë një foto mjaft të ëmbël të Kristal, e cila çdo ditë e më shumë bëhet edhe më e bukur./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *